Hakkari Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Daire Başkanı Haşim Altun Hakkari’de

HAKKARİ’DE 2020-2021 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILININ BAŞLAMASI MÜNASEBETİYLE MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI (MEB ) ÜST DÜZEY YÖNETİCİLERİ HAKKARİ’Yİ ZİYARET ETMEYE DEVAM EDİYOR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Daire Başkanı Haşim Altun Hakkari’de
180 views
19 Eylül 2020 - 22:11
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) üst düzey yöneticileri 2020-2021 eğitim-öğretim yılının başlaması öncesi Hakkari’yi ziyaret etmeye devam ediyor.

MEB Strateji Geliştirme Başkanlığı, İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Haşim Altun’da Hakkari’yi ziyaret ederek Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk’un selamlarını iletti. Daire Başkanı Haşim Altun, İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Gür ile okullarda saha ziyaretlerinde bulunarak salgın süreci eğitim hazırlıkları ve EBA destek noktaları hakkında bilgi edinerek, il, ilçe yönetici ve öğretmenlerin sorun ve önerilerini dinledi. Başkan Altun, eğitim kurumlarında hijyen şartlarını geliştirmek için MEB’in TSE ile ortak yürüttüğü “Okulum temiz” uygulamasında Hakkari’de başarı gösteren ve belge almaya hak kazanan Gazi Mustafa Kemal Anadolu Lisesi ve Hakkari Fen Lisesini de tebrik ederek okul müdürlerine “Okulum temiz” belgesini takdim etti. Başkan Altun, ziyaret sonrasında salgın süreci eğitim hazırlıkları kapsamında istenilen düzeyde farkındalık oluşturulduğunu ve bu durumdan ötürü memnuniyetini dile getirerek İl Milli Eğitim Müdürü nezdinde Hakkari MEM ekibine ve ziyaret edilen okul müdürü ve öğretmenlerine teşekkür etti.

Milli Eğitim Müdürü Bilal Gür’de okulların eğitim öğretime hazır olduğunu vurgulayarak, “Daire Başkanı Haşim Altun’un ilimize yaptığı ziyaretin Hakkari milli eğitim camiasına güç kattığını belirterek ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederim” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.