Hakkari Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ücretsiz yardımcı kaynaklar Hakkari’de

MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI, ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLERE DESTEK OLMAK ÜZERE TÜM SINIF VE KADEMELERDEKİ KAYNAK ÇEŞİTLİLİĞİNİ ARTIRMAYA DEVAM EDİYOR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Ücretsiz yardımcı kaynaklar Hakkari’de
122 views
03 Ocak 2022 - 14:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Millî Eğitim Bakanlığı, öğrenci ve öğretmenlere destek olmak üzere tüm sınıf ve kademelerdeki kaynak çeşitliliğini artırmaya devam ediyor.

Tüm öğrencilerin uzaktan eğitimde oluşan öğrenme kayıplarını da telafi edebilmek için her ay kapsamlı yardımcı kaynak destek paketi hazırlayan Milli Eğitim Bakanlığı, ilkokul 2. sınıftan 12. sınıftaki öğrencilere kadar dağıtılacak kitaplar Hakkari’ye ulaştı. Daha önce, internet üzerinden her ayın ilk haftası hazırlanan destek paketleri, MEB “yardimcikaynaklar.meb.gov.tr” üzerinden ücretsiz olarak erişime açılan kaynak paketleri, böylece basılı olarak da il milli eğitim müdürlüklerine gönderildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Gür, il müdür yardımcıları Ali Korkmaz ve Mustafa Kahraman ile birlikte Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesindeki yardımcı kaynak kitap dağıtım törenine katıldı. Hazırlanan yardımcı kaynakların öğrencilerin derste işleyecekleri konuları pekiştirmeleri ve öğrenme süreçlerine katkı sağlaması amacıyla önemli olduğunu belirten Müdürü Gür, “Bakanlığımız hem mevcut eğitimi desteklemek hem de uzaktan eğitimde oluşan öğrenme kayıplarını telafi edebilmek için kapsamlı yardımcı kaynak destek paketi hazırladı. Bu doğrultuda, tüm ülkedeki öğrenci ve öğretmenlerin istifadesine sunulmak üzere hazırlanan dokümanlar, basılı olarak da ilimizdeki öğrencilerimize ücretsiz bir şekilde ulaştırmaya başladık. İlimize sağladıkları desteklerinden dolayı eğitim camiası adına bakanlığımıza şükranlarımı sunarım” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.