Hakkari Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

HATSO’dan kursiyerlere malzeme desteği

HAKKARİ TİCARET VE SANAYİ ODASININ (HATSO) GİRİŞİMLERİ İLE BURSA TİCARET VE SANAYİ ODASI TARAFINDAN HAKKARİ HALK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ KURSİYERLERİNE DAĞITILMAK ÜZERE TEKSTİL ÜRÜNÜ KUMAŞ, NAKIŞ VE DİKİŞ MALZEMELERİ İLE ENSTRÜMAN ALETLERİ DESTEĞİ YAPILDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
HATSO’dan kursiyerlere malzeme desteği
135 views
23 Şubat 2021 - 8:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Hakkari Ticaret ve Sanayi Odasının (HATSO) girişimleri ile Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Hakkari Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü kursiyerlerine dağıtılmak üzere tekstil ürünü kumaş, nakış ve dikiş malzemeleri ile enstrüman aletleri desteği yapıldı.

HATSO Başkanı Servet Taş, TOBB çatısı altında hizmet veren oda/borsalar olarak illerde ve bölgelerde her zaman sosyal sorumluluk bilinci ile başta ticaret ve ekonomi olmak üzere eğitim, kültür, sanat ve diğer birçok alanda bulundukları yerlerin gelişmesi, kalkınması için çalışmalarına devam ettiklerini söyledi. Başkan Taş, “Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay’dan ilimiz Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünde çeşitli meslek dallarında kurs gören özellikle bayan kursiyerlerin ürettikleri tekstil ürünleri ve el sanatı nakış ürünleri için malzeme ile gençlerimizin müzik becerilerini geliştirecek enstrüman talebinde bulunduk. Bugüne kadar ilimize yaptıkları kıymetli desteklerle her zaman yanımızda yer alan Bursa Ticaret ve Sanayi Odasının değerli başkanı İbrahim Burkay, yine talebimizi olumlu karşılayıp Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünde eğitim alan kursiyerlere dağıtılmak üzere tekstil malzemelerini tarafımıza gönderdiler. Bizde bugün malzemeleri Hakkari Milli Eğitim Müdürü Bilal Gür’ün de hazır bulunduğu, Hakkari Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüzde, HATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fazıl Özkan ve TOBB Hakkari Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Sevda Keskin ile birlikte kurum müdürü Yurdagül Timur’a teslim ettik. Kıymetli desteklerinden dolayı Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay’a teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.