Hakkari Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Bilim şenliğine yoğun ilgi

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI VE YOUNG GURU ACADEMY (YGA) İŞ BİRLİĞİYLE, 11 İLDE EŞ ZAMANLI OLARAK YAPILAN “TELAFİDE BEN DE VARIM BİLİM ŞENLİĞİ” HAKKARİ’DEKİ ÖĞRENCİLERİN YOĞUN İLGİSİ İLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Bilim şenliğine yoğun ilgi
154 views
10 Temmuz 2021 - 9:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

HAKKARİ (İHA) – Hakkari’de Milli Eğitim Bakanlığı ve Young Guru Academy (YGA) iş birliğiyle yapılan ‘Telafide Ben de Varım Bilim Şenliği’ne öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

Milli Eğitim Bakanlığı ve Young Guru Academy (YGA) iş birliğiyle, 11 ilde eş zamanlı olarak yapılan “Telafide Ben de Varım Bilim Şenliği” Hakkari’de öğrencilerin yoğun ilgisi ile gerçekleştirildi. Bilim şenliğinde bir açıklamada bulunan Hakkari İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Gür, şenliğin 1 Eylül tarihine kadar devam edeceğini ifade ederek, “Bakanlığımızın hazırlamış olduğu ‘Telafide Ben De Varım’ programı kapsamında 2 Temmuz’dan 1 Eylül tarihine kadar okullarda etkinlikler yapılacaktır. İlimizde de başlayan bu etkinliklere öğretmen, öğrenci ve velilerimiz büyük bir ilgi göstererek, ülkemiz genelinde nicelik anlamında katılım oranımızı yükseltmektedirler. Bu tabi son derece mutluluk verici bir durum. Telafide Ben de Varım Bilim Şenliği; çocuklara bilimi sevdirmek ve bilimsel düşünmeyi aşılamak, aynı zamanda yaşayarak öğrenmeyi bir prensip haline getirmek maksadıyla uygulamaya başlatıldı. Ben bu çerçevede katılım sağlayan ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.